1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sukcesy szachistów w roku szkolnym 2012/2013

SZKOLNA DRUŻYNA SZACHOWA

2 miejsce w Mistrzostwach Miasta Opola w Szachach  Drużynowych
1 miejsce w półfinałach Wojewódzkich Mistrzostw  w Szachach  Drużynowych
1 miejsce w finałach  Wojewódzkich Mistrzostw  w Szachach  Drużynowych
XII miejsce w  Ogólnopolskich  Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Szachach-Solina 2013

Skład drużyny
1.    Aleksander Szmer
2.    Nikodem Bialik
3.    Kamil Stankiewicz
4.    Partycja Chrobot


INDYWIDUALNE SUKCESY SPORTOWE:

Patrycja Chrobot

  1. I miejsce  w Turnieju Młodych Talentów – Opole
  2. II miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu „Zostań Szachowym Mistrzem:2013”
  3. II miejsce w trzecim turnieju cyklu „Zostań Szachowym Mistrzem:2013”
  4. III miejsce w drugim turnieju cyklu „Zostań Szachowym Mistrzem:2013”
  5. II miejsce w pierwszym turnieju cyklu „Zostań Szachowym Mistrzem:2013”
  6. I miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym  o Puchar Dyrektora Szkoły PSP -15
  7. I miejsce w XIV Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Kluczborka
  8. I miejsce w X IV Noworocznym Mitingu Szachowym pod Patronatem Burmistrza Wielunia
  9. I miejsce w XI Memoriale prof. Kazimierza Boruty
  10. II miejsce w VII Memoriale Imienia Wiesława Janczarka
  11. I miejsce w Turnieju szachowym „Mikołajki 2012”
  12. III miejsce w Szachowym Turnieju Niepodległości
  13. II miejsce Turnieju Szachowym Namysłów 2012
  14. Imiejsce w Turnieju Młodych Nadziei


Aleksander Szmer

  1. I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski  Uczestników Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich
  2. IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych
  3. I miejsce w Mistrzostwach Opolszczyzny  Juniorów
  4. IV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach umysłowych
  5. I miejsce Indywidualnie na Pierwszej Szachownicy w wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Szachach

Kamila Kopica

  1. I miejsce w Mistrzostwach Opolszczyzny Juniorów do lat 8 w Szachach Szybkich
  2. III miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Młodzików i Juniorów w Szachach Szybkich
  3. I miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach  PSP -15 w Opolu
  4. I miejsce w Cyklu Turniejów dla Dzieci i Młodzieży „Zostań Szachowym Mistrzem”
  5. III miejsce w Turnieju Smerfów( Turniej Międzywojewódzki –Wrocław)
  6. IV miejsce w Turnieju Młodych Talentów w ramach Międzynarodowego Festiwalu szachowego „Konik Morski Rewala”
  7. II miejsce w Mistrzostwach ziemi Kluczborskiej
  8. XX miejsce w Pucharze Polski Młodzików

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad