Szkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny – „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”

9

28 listopada, w świetlicy szkolnej zapachniało choinkowymi gałązkami, cynamonem, szyszkami, korą drzew, bowiem przedstawiciele klas trzecich przystąpili do twórczej pracy artystycznej wykorzystując naturalne materiały. W ramach konkursu mieli za zadanie przygotować ozdobę choinkową. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem, co można zobaczyć na fotografiach.

Komisja konkursowa w składzie nauczycieli: Anita Majka, Barbara Grabarek,

Jolanta Prandzioch po długich naradach ogłosiła werdykt:

I miejsce- Pola Trybulska 3b,   Wiktoria Gnoińska 3c

II miejsce- Estera Wilczyńska 3b, Wincent Ogonowski 3c

III miejsce- Anna Adamczyk 3c, Natalia Bednarowska 3b, Maria Hubrych, Nicole Zygmunt 3a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy, a laureatki pierwszego miejsca będą reprezentowały szkołę w konkursie międzyszkolnym w PSP nr 11 w Opolu.