Quiz z okazji 100 - lecia Niepodległości

DSC00692

13.11.2018 z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w świetlicy szkolnej odbył się szkolny konkurs - Quiz o Niepodległości dla klas II i III, zorganizowany przez panie Aleksandrę Tofel, Jolantę Prandzioch oraz Anitę Majkę. Quiz poprzedziła krótka prelekcja pani Aleksandry Tofel na temat niepodległości, a później każdy uczestnik indywidualnie rozwiązywał tstz. Rywalizacja była zacięta. Suma punktów uzyskanych przez reprezentantów klasy decydowała o miejscu w konkursie. Zespoły klasowe zdobyły następującą punktację:

2a - 43 p         2b - 46 p

3a – 38 p         3b – 47 p                 3c – 47 p

Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Tofel, Jolanta Prandzioch oraz Anita Majka przyznała następujące miejsca w konkursie:

I MIEJSCE – klasa 3 b, Oliwier Kluger, Filip Madej

I MIEJSCE – klasa 3 c, Magdalena Stypka, Jan Marszałek

II MIEJSCE – klasa 2 b, Wojciech Łuczak, Michał Wróbel, Julia Kornacka

III MIEJSCE – klasa 2 a, Bartosz Gąska, Emilia Wróbel

WYRÓŻNIENIE - klasa 3 a - Maciej Białowąs, Jakub Dudziński

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki upominek.

Gratulujemy wszystkim :)