1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego- „Projekt Kartki Świątecznej”

2

              Miło nam poinformować, że Pola Trybulska, uczennica klasy III b znalazła się w gronie nagrodzonych osób biorących udział w świątecznym konkursie zorganizowanym przez MDK w Opolu.

                  Otrzymała piękny album książkowy pt. „Wielcy Polacy-Malarze” oraz dyplom. Swoją pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów plastycznych. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów"

4

12 grudnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla uczniów klas trzecich „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”.Naszą szkołę reprezentowały uczennice Wiktoria Gnoińska z klasy III c oraz Pola Trybulska z klasy III b. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie w ciągu jednej godziny ozdoby choinkowej z własnych materiałów. Wyboru trzech laureatów dokonali uczniowie biorący udział w konkursie oraz jury. Każdy pisemnie oddawał głos na wybraną przez siebie ozdobę. Nie można było głosować na pracę ze swojej szkoły. Praca Poli zdobyła uznanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i Pola została Laureatką konkursu. Piękną ozdobę wykonała także Wiktoria. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami

                     

Ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami!1

            W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat edycji „Łąki, pola i polany”. Dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

I miejsce w kategorii starszaki zajęła Maja Joks (kl. IV a),

II miejsce w kategorii nastolatki zajął Mikołaj Joks (kl. VII a).

Nagrodzone prace uczniowie wykonali w świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Anity Majki. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej

01Dnia 7.06.2017r. w PSP nr 24 odbył się Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci klas II-III uczęszczających do świetlicy szkolnej, zorganizowany przez świetlicę szkolną: „Kraina Kolorowych Motyli”. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły. Po wielu trudach, związanych z selekcją zawodników, utworzona została drużyna prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w skład której weszli: Wojciech Gołąb i Tymon Szwedowski z klasy II c, Wiktor Nowicki z klasy II d, Wojciech Depo, Kacper Kapuśniak, Kozakiewicz Jakub, Matynia Maciej oraz kapitan drużyny Jan Tuszakowski z klasy III a. Emocje, towarzyszące temu wydarzeniu śmiało można porównać z tymi, które obecne są podczas największych światowych mistrzostw. Nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni. Wygrywając wszystkie mecze wywalczyli pierwsze miejsce i zdobyli złoty puchar. Nagroda dodatkowa – dla najlepszego bramkarza – powędrowała do Wojciecha Depo. Serdecznie gratulujemy całej drużynie!

Czytaj więcej...

II Olimpiada Świetlicowa na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu

01Dnia 12.04.2017 uczniowie klas drugich, uczęszczający do świetlicy szkolnej reprezentowali naszą szkołę w II Olimpiadzie Świetlicowej na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Udział w tym turnieju miał promować i zachęcić dzieci do aktywnego trybu życia. Spotkanie to okazało się wspaniałą zabawą oraz okazją to pokazania swoich umiejętności sportowych.

Czytaj więcej...

XIV Międzyszkolny Konkurs Origami Ikebany i bukiety

02

4 kwietnia rozstrzygnięty został XIV Międzyszkolny Konkurs Origami „Ikebany i bukiety”, zorganizowany przez PSP nr 20 w Opolu. Miło nam poinformować, że Ania Adamczyk z klasy I c została Laureatką konkursu. Pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów origami. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami

113

                  Miło nam poinformować, że Mikołaj Joks, uczeń klasy VI a reprezentował szkołę w VI Ogólnopolskim Konkursie Origami- „PRZESTRZEŃ MIEJSKA I INDUSTRIALNA” i zajął I miejsce w kategorii „starszaki”. Pracę wykonał pod pod opieką artystyczną pani Anity Majki. Gratulujemy i zapraszamy do podziwiania pięknych, oryginalnych prac konkursowych wykonanych w technice origami.

Czytaj więcej...

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny -"Książkowe Postacie- Plastyczne Spojrzenie"

03Dzień Patrona w PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy był okazją do podsumowania Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. "Książkowe Postacie-Plastyczne Spojrzenie". Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu. I miejsce zajęła uczennica z kl. II e, Karolina Szczurek, nagrodę za III miejsce zdobył Jakub Łuczaj z kl. IVa. Uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt kartki wielkanocnej 2017"

528 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ”.
Na konkurs wpłynęło kilkaset prac wykonanych przez dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego.
W gronie 24 laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Wrońska z kl. IV b, której serdecznie gratulujemy sukcesu. Pracę wykonała pod kierunkiem p. Anity Majki. Życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Trzech Laureatów XIII Międzyszkolnego Konkursu Origami

0525 maja 2016 r. w PSP nr 20 w Opolu miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród w XIII Międzyszkolnym Konkursie Origami „Ikebany i bukiety”.
Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły- Mieszko Paździerski kl. IIc, Cyprian Loręcki kl. IIIa i Mikołaj Joks kl. Va.  Chłopcy otrzymali dyplomy i piękne książki. Swoje prace konkursowe przygotowywali podczas świetlicowych warsztatów origami.
W czasie uroczystości można było podziwiać piękne prace uczestników konkursu, zaproszeni goście mieli także okazję poznać aspekty życia japońskich dzieci oraz degustować zielone herbaty o ciekawych nazwach np. „Japoński eliksir”.  Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad