1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2006/2007

L.p Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
1 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego G.Buschicchio Laureat 6c
A Cannon finalista 4d
2 V Wojewódzki Konkurs Informatyczny P.Kostuś Laureat 6c
G.Nabrdalik finalista 6c
3 Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
"Zak 2007"
U.Leszyńska finalistka 5d
4 Kangur Matematyczny M.Jakubiak 1 m.w woj. 3b
A.Cannon 6 m. w woj. 4d
Kangurek .Z.Zelowska 1 m.w woj. 2d
.w.Adamczyk 4 m.w woj. 2d
5 II Okregowa Olimpiada Wiedzy
o Czerwonym Krzyżu
Z.Antoniak 2miejsce 6a
A.Kędziora 4 miejsce 6a
6 V Wojewodzki Konkurs Przyrodniczy P.Derda finalista 6a
7 Ogólnopolski Konkurs ,,Eko-planeta,,         
Test W.Hantulska --- 6b
M.Wilk --- 5c
D.Opiatowska Wyróżnienia 5c
M.Romańczyk --- 5d
E.Jańta --- 5d
M.Wagner --- 4d
Praca indywidualna J.Fiałka Laureat
-3 m w woj.
5 b
A.Hajduk wyróżnienie. 5 b
8 Turniej Rowerowy,,Jeżdżę bezpiecznie,, M.Włodarczyk 1 miejsce 4b
M.Barycka 1 miejsce 4b
9 X Międzyszkolna Olimpiada Historyczna
o Swiecie Starożytnym
M.Szurgot 1 miejsce 5a
U.Leszyńska 2 miejsce 5d
10 IV Międzyszkolny Turniej Regionalny
"Zwyczaje i obrzędy Slaska Opolskiego"
I.Leśniowska
-rekodzieło
3 miejsce 6a
A.Awerianow --- ---
P.Wojakowska --- ---
J.Pytel
- rękodzieło zbiorowe
2 miejsce 6a
11 II Konkurs Poetycki
"Barwy Mojej Ojczyzny,,
U.Leszyńska 2 miejsce 5d
M.Bryś 2 miejsce 2c
12 Konkurs Recytatorski ,,Słowo 2007,, A.Ganowska Laureat 4c
S.Płużek wyróznienie 6b
13 Międzyszkolny Konkurs Literacko-Recytatorski
"Moja mama"
S.Płużek 1 miejcse 6b
W.Hantulska 2 miejsce 6b
F.Kupis 2 miejsce 4a
U.Leszyńska 3 miejsce 5d
14 XXIX Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
- etap miejski
P.Derda 3 miejsce 6a
15 Międzyszkolny Konkurs ,,Omnibus,, P.Derda 3 miejsce 6a
16 Konkurs --- 1 miejsce 2c
Plastyczny,Ilustrujemy książki Astrid Lindgren,, K.Orlińska 2 miejsce 2a
17 Konkurs ,,Origami,, S.Kołodziej 1 miejsce 1b
Sz.Stypka 2 miejsce 1b
18 Turniej Tańca zespół 2 miejsce 2d
19 II Międzyszkolny Konkurs fotograficzny
"Opolszczyzna w zimowej szacie,,
M.Janas 1 miejsce 3d
2o Ogólnopolski,, Konkurs na wierszyk,, M.Andreasik wyróżnienie 3c
21 IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
"Kiedy dzwonie po straż pożarną,,
A.Mieszczak 3 miejsce 3c
22 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Krajobraz Polski-tradycja,współczesność,przyszłość,,
A.Mieszczak 3 miejsce 3c
23 Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny –kl 3 A.Mieszczak 2 miejsce 3c
24 Międzyszkolny Konkurs Wiedzy,,Mały Omnibus,, A.Mieszczak 2 miejsce 3c
25 ,,Potyczki z językiem angielskim,, klasa 3 miejsce 6c
26 ,My i nasze miasto,, Samorząd uczniowski 3 miejsce ---
27 Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny M.Wagner 2 miejsce 4d
W.Kołodziej 3 miejsce 5d
M.Szurgot 2 miejsce 5a
M.Szum 2 miejsce 4b
28 Ogólnopolski Konkurs
Plastyczno-Techniczny
"Segregacja odpadów,,
H.Adamczyk wyróznienie 4c
29 Wielki Turniej Językow Obcych A.Szymczyszyn 1 miejsce 6b
G.Buscichcio 1 miejsce 6c
G.Nabrdalik 3 miejsce 6c
30 Ogólnopolski Konkurs Matemmatyczny Alfik H.Adamczyk 2 m w woj. 4c
PDerda 6 m w woj. 6a
31 Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny U.Leszyńska 2 miejsce 5d
W.Kołodziej 2 miejsce 5d
32 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Polska poezja patriotyczna,,
AGanowska 1 miejsce 4c
S.Płużek 2 miejsce 6b
33 Ogólnopolski Konkurs z Języków Obcych M.Wagner 7 miejsce 4d
34 Mistrzostwa m.Opola
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
reprezentacje 1 m-chłopcy ---
2 m-dziewczeta
35 Mistrzostwa m.Opola
w mini koszykówce dziewczat
reprezentacja 3 m.w finale ---
36 Mistrzostwa m.Opola
w mini koszykowce chłopców
reprezentacja 1 m w finale ---
37 Finał Wojewódzki
w mini koszykowce chlopców
reprezentacja 4 m ---
38 Mikołajkowy Turniej
mini pilki recznej chłopcy i dziewcęta
reprezentacje 1m ---
39 Mistrzostwa m.Opola
w halowej pilce nożnej
reprezentacja 1 m ---
4o Półfinal Wojewódzki
w halowej piłce nożnej
reprezentacja 1 m ---
41 Mistrzostwa m.Opola
w tenisie stolowym
- drużynowo dziewczat
reprezentacja 4 m ---
42 Finał Wojewódzki
w tenisie stołowym
- druzynowo chłopców
reprezentacja 7 m ---
43 Finał Wojewódzki
w czwórboju LA dziewczat
reprezentacja 3 m ---
44 Finał Wojewódzki
w czwórboju LA chłopców
reprezentacja 4 m ---
45 Miting LA Polska-Czechy Reprezentacja
dziewczat i chłopców
2 zlote medale,
3 srebrne,
1 brązowy
---
46 Mistrzostwa m.Opola
w Indywidualnej LA
Reprezentacja
dziewczat i chlopców
19 medali w tym:
7złotych,
7srebrnych,
5 brązowych
---
47 Finał Wojewódzki
w Indywidualnej LA
Reprezentacja
dziewczat i chłopców
2 srebrne medale,
1 brązowy
---
48 Halowa Piłka Nożna reprezentacja 1 m-finał woj. ---
49 Piłka Nożna – rozgrywki grupowe reprezentacja 1 m ---
50 Półfinal Wojewódzkich Igrzysk
Młodzieży Szkolnej-szachy
drużyna 1 m ---
51 Mistrzostwa Miasta Opola
w Szachach drużynowo
drużyna 2 m ---
52 Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej-szachy
drużyna 2 m ---
53 Ogólnopolskie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej-szachy
drużyna 27 m ---
54 Międzywojewódzkie Mistrzostwa
Młodzików
P.Kopica 2 m ---
55 XIV Otwarte Mistrzostwa Wrocławia L.Rydzak 2 m ---
P.Kopica 3 m
56 XVII Międzynarodowy
Turniej Szachowy
o Puchar Gór Opawskich
P.Kopica 17 m ---
57 Puchar Polski Juniorek 2007 do lat 10 P.Kopica 1 m ---
58 Wojewódzkie Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
P.Kopica 1 m ---
59 Przegląd Chórów Szkolnych
Regionu Opolskiego
Chór szkolny wyróżnienie ---

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad