1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2005/2006

.p. Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
01. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” H. Adamczyk I miejsce – w woj. III C
P. Derda VIII miejsce – w woj. V A
R. Szmielak IX miejsce – w woj. IV A
02. Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy dla klas VI A. Burdykiewicz --- VI B
A. Leszyńska II miejsce zespołowo VI A
W. Frydel --- VI D
03. V Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Języku Polskim E. Mędrzecka
–ORZEŁ OPOLSKI
I miejsce
– laureatka
VI A
A. Hajduk IX miejsce – finalistka VI C
04. XIII Międzyszkolny Konkurs Literacki
o Tematyce Ekologicznej
K. Machnikowska Wyróznienie ---
M. Karaś - ---
A.Andreasik wyróżnienie VIA
W.Szklinska wyróżnienie IV B
J.Kuszewicz - ---
--- --- ---
05. Nowoczesna Edukacja – Szansą dla Przyszłości.
Najciekawszy tekst uczniowski.
A. Hajduk Brak wyników VI C
06. Międzyszkolny Konkurs Literacki
„Moja Mała Ojczyzna”
W. Mende --- VI C
K. Kłos --- VI C
M. Malarska --- VI C
A. Patoła III miejsce VI C
07. Omnibus 2006 A. Leszyńska VI miejsce VI A
08. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
– etap miejsko gminny
E. Mędrzecka III miejsce VI A
09. I Międzyszkolny Konkurs Patriotyczny
„Barwy mojej Ojczyzny”
W. Szklińska I miejsce IV B
10. I Okręgowa Olimpiada Wiedzy
o Czerwonym Krzyżu – etap rejonowy
Z. Antoniak I miejsce V A
A. Kędziora II miejsce V A
11. I Okręgowa Olimpiada Wiedzy
o Czerwonym Krzyżu – etap wojewódzki
Z. Antoniak IV miejsce V A
A. Kędziora IVmiejsce V A
12. Wojewódzki Przegląd Szkolnych
Zespołów Artystycznych „Muzyka”
Zespół II miejsce ---
13. Miejski Przegląd Zespołów Artystycznych
„Synkopa”
Zespół III miejsce ---
14. III Międzyszkolny Turniej Regionalny
„Zwyczaje i obrzędy ludowe Śląska”
A. Hajduk I miejsce – kat. wiedzy VI C
A. Awerianow I miejsce
– dzieło regionalne
---
J. Pytel --- V A
P. Wojakowska II miejsce
– praca plastyczna
---
A. Jakubiak --- V A
15. Ogólnopolski Ekologiczny „Ekoplaneta” 15 osób Wyróznienie: ---
M.Guzik;
A.Porobin
VI C
16. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Rzeźbę
„Cztery Żywioły”
W. Frydel II miejsce VI D
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny
„Stany skupienia wody”
--- --- ---
Międzyszkolny Konkurs Poetycki na Fraszkę D. Opiatowska III miejsce IV D
--- --- --- ---
--- --- --- ---
--- M. Szurgot II miejsce IV A
--- A. Bodnar III miejsce V B
17. VII Wielki Międzyszkolny Konkurs
o Wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych
U. Leszyńska III miejsce IV D
18. Master of spelling W. Szklińska I miejsce IV D
19. V Konkurs Program Ekozespołów w mojej szkole 12 osób --- ---
III miejsce w woj.
---
20. Konkurs Wiedzy Religijnej „Żak 2006”
– etap międzyszkolny (rejonowy – miejski)
A. Leszyńska III miejsce VI A
21. Konkurs Wiedzy Religijnej „Żak 2006”
– etap wojewódzki
A. Leszyńska laureatka VI A
22. Międzyszkolny Konkurs Origami M. Sargulak II miejsce III B
23. XI Konkurs o tytuł Mistrza Origami M. Sargulak I miejsce III B
24. Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego klasa III B II miejsce zespołowo ---
M. Barycka I miejsce III B
Sz. Pastuszak --- III B
A. Wiktorowska --- III B
M. Włodarczyk --- III B
A. Korytkiewicz II miejsce III B
M. Szum --- III B
I. Jędernal --- III B
F. Brzeźniak --- III B
25. Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zespół I miejsce III B
26. II Wielki Turniej Języków Obcych A. Burdykiewicz laureat VI B
27. Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
klas V „Złote Pióro”
P. Derda I miejsce ---
A. Jakubik
28. Kangur Matematyczny H.Adamczyk
A.Nowosielska
II miejsce w woj. III C
III miejsce w woj. III C
29. XII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
dla klas III „Zielone dni”
H. Adamczyk II miejsce III C
30. IX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
dla klas I – III
P. Borowik I miejsce I C
I. Ryczkowska II miejsce II B
31. V Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
„I ty zostaniesz Pitagorasem”
H. Adamczyk I miejsce III C
32. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Podróżujemy z bohaterami lektur”
– konkurs wiedzy + część plastyczna
K. Orlińska --- I A
H. Matuszek I miejsce II B
H. Adamczyk --- III C
33. Konkurs Plastyczny „Smoki” K. Łopuch --- I D
M. Kędziora I miesjce I D
N. Kałus --- I D
K. Okos --- I D
34. Konkurs Plastyczny
„80 Dni dookoła świata”
Z. Cannon II miejsce I D
M. Berka --- I D
H. Matuszek II miejsce ind. II B
M. Malinowska III miejsce I D
M. Stawiszyn --- I D
A. Kwolek --- I D
35. Międzyszkolny Konkurs
„Wielkie Dyktando”
H. Matuszek - II B
H. Adamczyk II miejsce III C
36. Międzyszkolny Konkurs
„Brzechwa dzieciom”
M.Szurgot IV miejsce IV A
A.Ganowska I miejsce III C
37. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny dla klas III H. Adamczyk wyróżnienie III C
38. Mistrzostwa Miasta Opola
w indywidualnych biegach przełajowych
Z. Antoniak I miejsce ---
M. Górecka III miejsce
39. Mistrzostwa Miasta Opola
w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Reprezentacja III miejsce ---
40. Finał Mistrzostw Miasta Opola
w Koszykówce Dziewcząt
Reprezentacja II miejsce ---
41. Finał Mistrzostw Miasta Opola
w Koszykówce Chłopców
Reprezentacja I miejsce ---
42. Półfinał Wojewódzki w Koszykówce Chłopców Reprezentacja I miejsce ---
53. Mistrzostwa Miasta Opola
w Tenisie Stołowym Dziewcząt – drużynowo
Reprezentacja IV miejsce ---
54. Finał Wojewódzki
w Unihokeju Chłopców
Reprezentacja VIII miejsce ---
55. Półfinał Mistrzostw Miasta Opola
w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
Reprezentacja III miejsce ---
56. Mistrzostwa Wojewódzkie
w Wędkarstwie Spławikowym
O. Jańta IV miejsce ---
57. Mistrzostwa Miasta Opola
w trojboju LA dziewczat
Reprezentacja II miejsce ---
58. Mistrzostwa Miasta Opola
w trójboju LA chłopców
Reprezentacja III miejsce ---
59 Finał mistrzostw miasta Opola
w Małym Olimpijczyku Dziewczat
Reprezentacja I miejsce ---
60 Mistrzostwa Miasta Opola
w ind.LA dziewczat i chłopców
Reprezentacja Im.-A.Kowalczyk ---
II m.-LOlszanowski
M.Baciński
D.Wojtasiewicz
K.Wołowski
III m.-D.Wojtasiewicz
M.Hawryluk
W.Pawlos
M.Miller
Sztafeta 4x 100 chlopcy
---

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad