Sportowe Stacyjkowo

1413.03.2017r. odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia w ramach Poniedziałkowego Klubu Przedszkolaka. Tym razem Stacyjkowo zatrzymało się na stacji, na sali gimnastycznej.
W grach i zabawach sportowych wzięły udział dzieci, które może już w przyszłym roku będą jej uczniami. Nauczyciele przygotowali szereg atrakcji o charakterze sportowym. Zajęcia zaczęto od zabawy integracyjnej z chustą animacyjną. Po wesołej rozgrzewce przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tym razem bawiliśmy się w formie wyścigów rzędów, w których dzieci miały okazję sprawdzić się w biegach szybkościowych i konkurencjach zręcznościowych. Po tej emocjonującej rywalizacji dzieci grały w piłkę nożną oraz uczyły się rzutów jednorącz z wykorzystaniem sprzętu Kids Athletics.
Na koniec nastąpiło krótkie podsumowanie zajęć, podczas których dzieci opowiadały o swoich wrażeniach po zajęciach. Wszyscy otrzymali słodką niespodziankę i z uśmiechami na twarzach opuścili salę gimnastyczną.