1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

IX edycja Integrusia – gier zabaw dla klas integracyjnych

0629.09.2016r. już po raz dziewiąty gościliśmy na sali gimnastycznej wszystkie klasy integracyjne z naszej szkoły. Podobnie jak do tej pory spotkaliśmy się, aby wspólnie bawić się podczas gier i zabaw ogólnorozwojowych, które zostały przygotowane specjalnie dla uczestników „Integrusia”. Zabawy odbyły się w formie wyścigów rzędów, gdzie uczniowie mogli spróbować swoich sił w biegach slalomem, prowadzeniu piłeczki kijem do unihokeja oraz innych konkurencjach przygotowanych specjalnie na ten dzień. W zabawach brali udział wszyscy uczniowie z klasy, co sprzyjało procesowi integracji grupy uczniów zdrowych i tych z różnymi dysfunkcjami.
Prowadzące od początku trwania imprezy zwracały uwagę na wspólną zabawę, niwelując do minimum elementy rywalizacji (ze wzg. na zróżnicowanie wiekowe i sprawnościowe uczniów).  W tej edycji nauczycieli wspierali studenci z Politechniki Opolskiej, WWFiF, którzy odbywali praktyki studenckie w naszej szkole. Przedstawicielom klas zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Wszyscy przyjęli zaproszenie na kolejna edycję „Integrusia”, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad