1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016

322.06.2016 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016 zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.
W bieżącym roku szkolnym do rozgrywek organizowanych w  ramach Miejskiego Kalendarza Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiły się 44 opolskie szkoły: 21 podstawówek, 9 gimnazjów oraz 14 szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało o tytuł najbardziej usportowionej szkoły.
Nasi sportowcy wywalczyli w tym roku szkolnym trzecią pozycję. Na ten sukces uczniowie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pracowali wytrwale cały rok, biorąc udział w zawodach międzyszkolnych. Na gali podsumowującej nasza szkoła była reprezentowana przez p. dyrektor Alicję Trojak, nauczyciela wf p. Grażynę Presz oraz naszych uczniów:  Magdalenę Nawarę oraz Jakuba Johana.
Ogromnie gratulujemy wspaniałego rezultatu i trzymamy kciuki za nasze szkolne, sportowe reprezentacje w przyszłym roku.
Klasyfikacja końcowa:
1.    PSP 2  (100 pkt)
2.    PSP 11 (75 pkt)
3.    PSP 15 (70 pkt)800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad