Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016

322.06.2016 r. w sali im. Karola Musioła w opolskim ratuszu odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2015/2016 zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.
W bieżącym roku szkolnym do rozgrywek organizowanych w  ramach Miejskiego Kalendarza Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiły się 44 opolskie szkoły: 21 podstawówek, 9 gimnazjów oraz 14 szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało o tytuł najbardziej usportowionej szkoły.
Nasi sportowcy wywalczyli w tym roku szkolnym trzecią pozycję. Na ten sukces uczniowie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pracowali wytrwale cały rok, biorąc udział w zawodach międzyszkolnych. Na gali podsumowującej nasza szkoła była reprezentowana przez p. dyrektor Alicję Trojak, nauczyciela wf p. Grażynę Presz oraz naszych uczniów:  Magdalenę Nawarę oraz Jakuba Johana.
Ogromnie gratulujemy wspaniałego rezultatu i trzymamy kciuki za nasze szkolne, sportowe reprezentacje w przyszłym roku.
Klasyfikacja końcowa:
1.    PSP 2  (100 pkt)