1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016

LP Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
1. Sztafetowe Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Miasta Opola

Dziewczęta

Chłopcy

3 miejsce

2 miejsce

V-VI

V-VI

3. „Żyj Zdrowo i Sportowo” Reprezentacja szkoły 6 miejsce IV
4. Międzyszkolne Rozgrywki         w Dwa Ognie Dziewcząt Reprezentacja szkoły 4 miejsce drużynowo III-V
5. Halowa Piłka Nożna Reprezentacja szkoły 3 miejsce V-VI
6. Halloween na sportowo Klasa VIb 1 miejsce VIb
7. Tenis stołowy - indywidualnie

A.Kucharek

T.Bania

4 miejsce

1 miejsce

IVa

IVb

8. Mistrzostwa Miasta Opola w Halowej Piłce Nożnej Reprezentacja szkoły 3 miejsce drużynowo V-VI
9. Mistrzostwa Miasta Opola w mini koszykówce dziewcząt Dziewczęta 4 miejsce VI
10. Mistrzostwa Miasta Opola w mini koszykówce chłopców Chłopcy 3 miejsce VI
11. Mistrzostwa Miasta Opola w mini badmintonie drużynowo Dziewczęta 4 miejsce VI
12. Mistrzostwa Miasta Opola w mini badmintonie drużynowo Chłopcy 3 miejsce VI
13. Mistrzostwa Miasta Opola w minie piłce siatkowej chłopców Chłopcy 3 miejsce VI
14. Tenis stołowy - drużynowo

A.Kucharek

T.Bania

1 miejsce drużynowo

VIa

IVb

15. Mistrzostwa miasta Opola w czwórboju LA dziewcząt Dziewczęta 2 miejsce VI
16. Mistrzostwa miasta Opola w czwórboju LA chłopcy Chłopcy 2 miejsce VI
17. Mistrzostwa miasta Opola indywidualne LA dla dziewcząt i chłopców Dziewczęta i chłopcy

1m. O.Śmigiel – skok wzwyż

2m. sztafeta 4x100:

M.Nawara

J.Pietrzak

O.Śmigiel

Pastusiak

3m. O.Śmigiel bieg na 100m

1m. J.Johan – bieg na 100m przez płotki

2m. J.Johan – skok wzwyż

2m. T.Wiśniewski – bieg na 100m.

2m. T.Wiśniewski – skok w dal

2m. sztafeta 4x100:

T.Wiśniewski

N.Bialik

D.Krajewski

M.Kwaśniak

VIc

VId

VIc

VIc

VId

VId

VId

VIa

6d

18. Mistrzostwa województwa w indywidualnej LA

Dziewczęta

Chłopcy

V-ce mistrzynie województwa w skoku w wzwyż

Mistrz województwa w biegu na 100m przez płotki

V-VI
19. Finał wojewódzki w mini piłce nożnej Reprezentacja szkoły 2 miejsce drużynowo V-VI

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad