Tydzień E-Twinning 2018

4

W dniach 22-26.10.2018 obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień e-Twinning. W związku z rozpoczęciem nowego projektu „Korzenie - Powrót do naszych źródeł poprzez dzielenie się”   uczniowie klasy 6d przygotowali wystawę z informacjami dotyczącymi krajów partnerskich – wykonali plakaty z konturami państw wraz z ich umiejscowieniem na mapie Europy, a także przygotowali materiały dotyczące podstawowej wiedzy na temat kultury, geografii i gospodarki tych krajów.

W ramach obchodów Tygodnia e-Twinning nauczyciele języków obcych przeprowadzili w klasach 1-3 lekcje dotyczące krajów Unii Europejskiej wykorzystując do tego interaktywne quizy i gry komputerowe. Oprócz tego, uczniowie klas starszych mieli okazję samodzielnie stworzyć quizy aonline na portalu Quizziz, Kahoot i Quizlett.