1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Tydzień eTwinning 2015 w naszej szkole

12W dniach 19 - 23 października obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień e-Twinning.   W tym roku nasza szkoła prowadzi  równolegle projekt e-Twinning oraz projekt Erasmus ze szkołami z Estonii, Słowenii, Finlandii i Włoch.  W ramach realizacji zadań projektu uczniowie koła e-Twinning przygotowali wystawę z informacjami na temat krajów biorących udział w tegorocznym programie e-Twinning. Wystawę można było obejrzeć na pierwszym piętrze naszej szkoły. Każdy dzień nosił nazwę innego kraju.  Na przerwach uczniowie mieli okazję posłuchać muzyki typowej dla danego kraju oraz skosztować przysmaków z danych regionów Europy. Poczęstunek przygotowali z pomocą rodziców uczestnicy  koła e-Twinning. Mieliśmy okazję spróbować, jak smakuje typowy chlebek słoweński i włoska pizza, największym powodzeniem cieszyły się jednak polskie pierogi. W trakcie każdego dnia Tygodnia e-Twinning  rozdawane były ulotki z najciekawszymi informacjami dotyczącymi krajów partnerskich. W piątek, w ostatnim dniu Tygodnia e-Twinning ,uczniowie ,którzy zebrali wszystkie ulotki ,wzięli udział w konkursie wiedzy o krajach partnerskich. Zwyciężczynią okazała się Ewelina Puto z klasy Vd. Gratulujemy!
W trakcie Tygodnia zespół nauczycieli języków obcych przeprowadził zajęcia pod tytułem "Tak dalecy, a tak bliscy", w trakcie których uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat krajów partnerskich oraz rozwinęli swoją postawy otwartości i tolerancji wobec innych kultur.800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad