Wizyta nauczycieli i uczniów z Estonii w naszej szkole!

3416 i 17 marca 2014 roku gościliśmy grupę współpracujących z naszą szkołą nauczycieli i uczniów z miejscowości Misso i Mooste w Estonii. W pierwszym dniu  nasi goście zwiedzili najciekawsze miejsca w Opolu, poznając historię miasta oraz  postaci zasłużone dla jego rozwoju. Następnego dnia odwiedzili nas w szkole. Bardzo nam zależało na zapoznaniu Estończyków z wybranymi elementami kultury regionu Śląska Opolskiego i Polski, więc uczniowie z klas 1b i 3 d zaprezentowali śląskie tańce ludowe oraz krakowiaka. Nasi goście podziwiali także piękne występy uczniów z klas 2a i 2b w ludowych tańcach hiszpańskich oraz popularnych tańcach towarzyskich. Po występach uczniowie klas piątych i szóstych oprowadzili gości po szkole, prezentując jej dorobek w języku angielskim.