1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Spartakiada w ramach Opolskich Dni Niepełnosprawnych

38

4 września 2013 roku reprezentacja naszej szkoły wraz z p. Adrianą Zubek oraz p. Alicją Wróblewską – Wypych wzięła udział w Spartakiadzie w ramach obchodów Opolskich Dni Niepełnosprawnych.
Impreza odbyła się w Zespole Szkół Specjalnych w Opolu. Spartakiada obfitowała w wiele ciekawych i nietypowych konkurencji. Wszyscy świetnie się bawili. Niezależnie od możliwości dzieci, każdy miał okazję pokazać swoje możliwości.

Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą sprawnością ruchową oraz duchem zdrowego współzawodnictwa. Każdy uczestnik otrzymał medal i dyplom oraz słodki poczęstunek. Impreza była bardzo udana, a wspólna zabawa sportowa przyniosła wszystkim wiele radości. Gratulujemy naszym uczniom kondycji i energii oraz ducha sportowego.800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad